Atletico dhe Arsenal me mega-shkëmbim? Kartonat e Lacazette e Lemar në lojë

Skuadra nga Premierliga ka shfaqur interesim për yllin e Atleti, Thomas Lemar, por nuk do ta ketë të lehtë të sigurojë shërbimet e tij.

‘Sky Sports’ shkruan se Atleti po mendon të ofrojnë Lemar, në shkëmbim për shërbimet e Alexandre Lacazette, transmeton lajmi.net.

Gjiganti i La Liga dëshironte nënshkrimin e Edinson Cavani, në formë huazimi, por PSG refuzoi gjithçka.

Tashmë, si alternativë, ata shohin Lacazette të Arsenal.

Lemar ka akoma një çmim të lartë, sikur kur erdhi nga Monaco, por ai ka dështuar të gjej golinn ose asistimin në 21 ndeshjet e këtij sezoni.

Diego Simeone do të ishte i lumtur të largonte francezin, por vetëm në shkëmbim të sulmuesit të Arsenal. /Lajmi.net/

Të ngjajshme

Përforcimi i ri i Barcelonës është një emër i papritur nga tifozët

shprehja

Napoli konsideron transferimin e Carrasco

shprehja

LeBron shkëlqen në fitoren e Lakers kundër Dallas – kalon Michael Jordan në një tjetër rekord

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë