Atletico – Liverpool, Dortmund – PSG, këto janë rezultatet pas pjesëve të para

Gara evropiane elitare ka filluar me fazën finale të këtij sezoni, dhe sonte janë duke u zhvilluar dy ndeshje.

Atletico Madrid në ‘Wanda Metropolitano’ është duke e mposhtur 1:0 Liverpoolin, me golin e shënuar nga Saul Niguez në minutën e 4’.

Në ndeshjen tjetër në ‘Signal Iduna Park’, Dortmund dhe PSG kanë luajtur barazim 0-0 pas pjesës së parë./Lajmi.net/

Të ngjajshme

Valencia 1:3 Real Madrid, notat e lojtarëve

shprehja

La Liga konfirmon El Clasicon e radhës

shprehja

Zion Williamson thyen një rekord, Rockets magjikë me Harden e Westbrook

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë