July 27, 2021
Portali Shprehja

Aty ra një heshtje varri! – Iliria News Agency

Përse u shkarkua Azem Hajdari nga drejtimi i PD dhe si u zgjodh kryetar Sali Berisha? Preç Zogaj nxjerr prapaskenat e forta: Aty ra një heshtje varri! – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Vijojmë çdo ditë pa u ndalur me vaksinimin masiv në të gjithë vendin – Iliria News Agency

admin

NJË PERSONI NË AEROPORTIN E PRISHTINËS I GJENDET NJË ELEKTROSHOK – Iliria News Agency

admin

Bllokohet faqja në internet e udhëheqësit të opozitës ruse Aleksei Navalni – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment