May 28, 2022
Portali Shprehja

(Audio) Eskalon Talat Xhaferi, ofendon rëndë punonjësit e Kuvendit

Në rrjetet sociale po qarkullon një audio incizim ku dëgjohet se si  kreu i Kuvendit Talat Xhaferi shanë  dhe ofendon nëpunësit e kuvendit.

Tact Watches

“Të gjithë nëpunësit, konkretisht seancave, menjëherë tek unë. Përveç seancave, të gjithë që ulen atje pas, të gjithë, për një. Ju që jeni me pagë dhe po ja luani nënën këtu”. Hajde largohu, ikë atje, ik…Hesht, ta *** , çka kërkon këtu?! Ik atje, dil jashtë”, u shpreh Talat Xhaferi, kryetar i Kuvendit.

Raportohet se kjo ngjarje ka ndodhur pas seancës së Kuvendit dhe se Xhaferi nuk ka qenë në dijeni se mikrofonat janë akoma të kyçur./Alsat.mk

 

.

Të Ngjajshme

Radev: Pres mbrojtjen e interesave bullgare, nuk jam për afate, por për rezultat

admin

Ekspertët i reagojnë ashpër Fatmir Besimit, tha se ministria e tij nuk është përgjegjëse për rritje pagash

Cërvenkovski: Komisioni i historisë, i kotë

Leave a Comment