December 4, 2021
Portali Shprehja

Augsburg befason Bayern në 45′ e para, Lewandowski rihap sfidën: 18 gola në 22 ndeshje ndaj ekipit vendas (VIDEO)

Bayern Munich, në mënyrë të çuditshme, ka mbyllur pjesën e parë në fushën e Augsburg me rezultatin 2-1 për vendasit.

Skuadra e shtëpisë ka shënuar dy gola të shpejtë me Pedersen dhe Hahn, ndërsa ishte Robert Lewandowski ai që mban ende hapur sfidën duke ngushtuar diferencat.

Tact Watches

Per polakun eshte rekord, pasi ka shenuar 22 gola ne 18 ndeshje te luajtura ndaj Augsburg.

.

Të Ngjajshme

“SOS” RAMOS | PSG tani nis të shqetësohet realisht, ndalesa e radhës?

admin

Hetimet mbi Juventusin, Chiellini provokon: Sa herë flitet për ngjyrat bardhezi…

admin

LAJMI I FUNDIT | Lideri i Milanit mbyll sezonin! Goditje e rëndë për kuqezinjtë

admin

Leave a Comment