Aulona Musta bën operacion hundën dhe ja si duket tani

Moderatorja e njohur shqiptare, Aulona Musta, ka marrë vendim që të ndryshoj pamjen e saj të jashtme, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka operuar hundën dhe rezultatin e ndryshimit e ka treguar nëpërmjet publikimit të disa imazheve në Instagram.

Aulona tregon se është mjaft e kënaqur me rezultatin ndërsa dallimi vihet re shumë lehtë./Lajmi.net/

Të ngjajshme

Gashi me tatuazh të ri në këtë pjesë të trupit

shprehja

Festë e dyfishtë për Çiljetën

shprehja

Kylie Jenner dëshmon se nuk ka konkurrencë, mahnitëse në këtë paraqitje

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë