14 C
Skopje
October 20, 2019
BLUE

Aurela Hoxha zbulon të vërtetën për operacionet plastike: E kam hequr mbushjen

Ndërkohë gjatë një video të realizuar për të përshëndetur mikun e saj në një emision televiziv, ajo përdori një filtër të përhapur shumë në rrjetet sociale.

Ky filtër, i cili këtë muaj është kthyer në trend, të bën të dukesh sikur ke bërë operacione plastike në fytyrë . E për këtë arsye ajo u komentua shumë nga ndjekësit, të cilët i shkruanin se kishte bërë sërish buzët.

Këto akuza nuk janë pritur aspak mirë nga modelja, e cila ka vendosur që të reagojë menjëherë. Nëpërmjet një komenti, Aurela ka sqaruar se në fakt nuk ka bërë asnjë ndërhyrje tjetër dhe për më tepër, po mendon të mos i bëjë kurrë më buzët.

Këto akuza nuk janë pritur aspak mirë nga modelja, e cila ka vendosur që të reagojë menjëherë. Nëpërmjet një komenti, Aurela ka sqaruar se në fakt nuk ka bërë asnjë ndërhyrje tjetër dhe për më tepër, po mendon të mos i bëjë kurrë më buzët.

A nuk duket qarte qe eshte filter? Apo menduat qe kam bere dhe $tatu? ??‍ë??‍ë ps si ju duket kenga e re e Albanit? Qe ti kthehemi temesë?ë”, ka sqaruar Aurela Hoxha, e cila duket e penduar nga ndërhyrjet e mëparshme.

Artikuj të ngajshëm

Blerona bën ndryshimin e radhës pas rënies në peshë, duket ende më e bukur!

shprehja

Rita Ora rrëmben çmimin ‘Latin American Music Awards 2019’

shprehja

Gili flet për problemet në martesë me bashkëshortin Ilir Berani

shprehja