November 29, 2021
Portali Shprehja

Austria izolon personat e pavaksinuar kundër COVID-19

Austria ka vendosur në izolim miliona persona që nuk janë vaksinuar plotësisht kundër COVID-19.

Të Ngjajshme

Blinken uron 109-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë: Krenarë që ju quajmë aleatë

admin

Kuvendi Ndërkombëtar i Studimeve Albanologjike në Tiranë, tuboi albanologët më të njohur nga vendi dhe bota

admin

Aliu: Po punojmë që bashkimi me Shqipërinë të ndodhë në mënyrë të natyrshme

admin

Leave a Comment