December 4, 2021
Portali Shprehja

Austria pritet t’i izolojë të pavaksinuarit

Austria pritet të vendosë në izolim personat që nuk janë vaksinuar plotësisht kundër koronavirusit, pasi shkalla e infeksionit në vend shënoi rritje rekorde.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment