May 23, 2022
Portali Shprehja

Autobusa të mbushur me qytetarë largohen nga Maqedonia (VIDEO)

Vazhdon ikja e qytetarëve nga Maqedonia e Veriut drejt Evropës, së fundmi shihen autobusa të shumtë në vendkalimin kufitar në Tabanocë të mbushur me të rinjë të cilët po largohen nga vendi.

Ju sjellim disa pamje që kanë arritur në redaksinë e Klan Maqedoni me autobusat e mbushur duke pritur daljen nga kufiri. /KlanMacedonia/

Tact Watches

Të Ngjajshme

Verstapen fiton në Barcelonë, dështon makina e Leklerkut

Si mendoni, a duhet të ushqehemi me ushqime tradicionale për një trup në formë të shkëlqyer?

Anëtarësimi i Suedisë dhe Finlandës në NATO me ndikim edhe në Ballkan

admin

Leave a Comment