January 27, 2021
Portali Shprehja

Autobusi lëviz me shpejtësi të madhe, burri qëndron i varur pas tij

Videoja ka bërë bujë nëpër rrjetet sociale, e cila shfaq një pasagjer të veshur me të zeza, duke u mbajtur në pjesën e pasme të autobusit, konkretisht në pjesën e ventilimit, shkruajnë mediet amerikane, transmeton lajmi.net.

Siç shprehen mediet amerikane, besohet se burri e bëri këtë për t’iu shmangur pagesës së biletës.

Pamjet janë filmuar në një autostradë të Nju Jorkut. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Ish-zëvendëspresidenti i SHBA është i pastrehë, dhe po qëndron në shtëpitë e politikanëve

admin

Sa mbrojtje iu ofron secila maskë? Këto maska janë më efektive në mbrojtje kundër Covid-19

admin

94% e të gjithë njerëzve e kanë këtë sëmundje mendore dhe nuk e dinë…

admin

Leave a Comment