May 16, 2021
Portali Shprehja

Ava Max në talk shown amerikan: Dua, Bebe dhe Rita janë si motrat e mia në muzikë

Këngëtarja e njohur shqiptare Ava Max, ka qenë e ftuar në emisionin e moderatores Kelly Clarkson. Gjatë prezantimit Clarkson ka folur për origjinën e saj shqiptare, fakt që e ka theksuar që në prezantimin e emisionit në rrjetet sociale. “Ava Max ka rrënjë shqiptare dhe është një këngëtare shumë e mirë. Por çfarë uji duhet […]

.

Të Ngjajshme

Sara Hoxha mbulohet lartë e zbulohet poshtë

admin

Kjo foto e Agnesës do t’iu lë pa gjumë

admin

VIDEO MESNATE

admin

Leave a Comment