14 C
Skopje
October 20, 2019
BLUE

Ava merr çmim të rëndësishëm, falënderon edhe fansat LGBTI për mbështetjen

Ava merr çmim të rëndësishëm, falënderon edhe fansat LGBTI për mbështetjen

Ava Max është shpallur “Artistja më depërtuese e vitit”.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare e cila po korrë sukses edhe në botë, Ava Max, është nderuar me çmim të rëndësishëm.

Ajo është shpallur si “Artistja më depërtuese e vitit” dhe për mbështetjen i ka faëlnderuar fansat në përgjithësi e në veçanti ata të komunitetit LGBTI.

Ajo është shpallur si “Artistja më depërtuese e vitit” dhe për mbështetjen i ka faëlnderuar fansat në përgjithësi e në veçanti ata të komunitetit LGBTI.

 

Artikuj të ngajshëm

Blerona bën ndryshimin e radhës pas rënies në peshë, duket ende më e bukur!

shprehja

Rita Ora rrëmben çmimin ‘Latin American Music Awards 2019’

shprehja

Gili flet për problemet në martesë me bashkëshortin Ilir Berani

shprehja