January 23, 2022
Portali Shprehja

“Babagjyshi sekret”, çfarë do të bëjnë banorët e “Big Brother VIP” për fundvit?

Banorët i janë nënshtruar një lojë shumë interesante për fundvit.

Të gjithë kemi dëgjuar për “Babagjyshin sekret” , lojë e cila i bën festat akoma edhe më interesante.

Tact Watches

Banorët do të duhet të shkruajnë emrat e tyre dhe nëpërmjet një zgjedhjeje rastësore do të tërheqin njërën letër.

Emri që do të përzgjedhin do të jetë banori të cilit ata do t’i përgatisin një dhuratë.

Dhurata do duhet të jetë sa më kreative por brenda një buxheti shumë modest.

Teksa duhet të mbajnë sekret emrin e partnerit të lojës, banorët kanë nisur menjëherë nga aludimet.


Të Ngjajshme

Mes lotëve, Adele mahnit fansat me surprizën e saj

Gjendja emocionale e rënduar, Beatrix refuzon të shfaqet edhe në intervista

“I shkreti Dagzi, ajo rri veç diskove puthu me njërin..”, reperi i njohur habit me akuzat e rënda për Einxhel

Leave a Comment