May 23, 2022
Portali Shprehja

Babai i detyron tre fëmijët e tij për të kërkuar lëmosh në Istog

Një person është intervistuar pasi që i njëjti i ka detyruar tre fëmijët e tij (të mitur) të dalin rrugëve dhe të kërkojnë lëmosh.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 08:00  – 14:00, në Istog.

Tact Watches

Siç thuhet në raport, me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“I dyshuari mashkull kosovar është intervistuar pasi që i njëjti i ka detyruar tre fëmijët e tij ( të mitur)  të  dalin rrugëve dhe të kërkojnë lëmoshë. Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon ë procedurë të rregullt”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Tre të lënduar nga një aksident trafiku në magjistralen Suharekë – Prizren

admin

Një tjetër fëmijë humb jetën pasi ra në lumë, vdes 6-vjeçari në Dragash

admin

Mashtroi mërgimtarin përmes Facebook-ut duke ia marrë 750 euro, dënohet me 100 ditë burgim dhe 200 euro gjobë

admin

Leave a Comment