December 4, 2021
Portali Shprehja

Babai i vogëlushit 8-vjeçar që u vrà në Fier i rrëqeth të gjithë: Le të vdes, vetëm ta shikoj një herë!

Babai i vogëlushit Mateo Vasiu, Ligori i ka përlotur të gjithë me thirrjet e tija dëshpëruese para Gjykatës së Fierit.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment