August 11, 2022
Portali Shprehja

Babai rrah vajzën në Podujevë, arrestohet

Një person është arrestuar pasi kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj familjes, por kishte sulmuar fizikisht dhe vajzën e tij.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur më datë 01.08.2022, në Podujevë.

Tutje në raport, bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

“Më 05.08.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj familjes ndërkohë kishte sulmuar fizikisht edhe vajzën e tij. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

“Vrasje në tentativë” në Gjilan, arrestohet një 22 vjeçare

admin

Vdes foshnja katër muajshe në Istog

admin

Vidhen shtëpitë e tre vëllezërve në Prizren – hajnat marrin stoli ari, para të gatshme e gjësende me vlerë

admin

Leave a Comment