May 16, 2021
Portali Shprehja

Babai sulmon të birin, arrestohet nga policia

Mbrëmjen e djeshme (14-prill) rreth orës 21:15, pjesëtarët e policisë së Tetovës e kanë privuar nga liria 52-vjeçarin E.A. nga Xhepçishti i Tetovës, i cili gjysmë ore më herët kishte sulmuar fizikisht djalin e tij 27-vjeçar në shtëpinë e tyre familjare në fshatin Xhepçisht.
“Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar dhe kundër tij do të përgatitet një parashtresë adekuate”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

.

Të Ngjajshme

Afate të reja për ndërtimin e Bit Pazarit, punimet përfundojnë për dy muaj

admin

Radhë të gjata dhe pritje të shumta në pikat e vaksinimit

admin

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

admin

Leave a Comment