December 1, 2020
Portali Shprehja

Baby Gee bën ndryshim drastik në pamje

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale dhe ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme.

Fjala është për këngëtaren Baby Gee, e cila në Instagram ndiqet nga hiç më pak se 528 mijë njerëz.

Artistja, e cila shquhet për stilin e veçantë, këtë herë prezantoi ndryshimin e ri që ka bërë në pamje.

E njëjta tregon se ka bërë flokët ngjyrë vjollce dhe ky transformim i shkon mjaft shumë asaj.

Kjo duket të jetë bërë për ndonjë arsye, pasi Gordana Kingji (emri i vërtetë) që nga fillimi i karrierës ka qenë bionde.

Sa i përket projekteve muzikore, “Kuq e Zi” mban titullin kënga e fundit që ka publikuar Baby Gee, në bashkëpunim me Escobars dhe Grido.


Të Ngjajshme

Genta dhe turku e dekorojnë shtëpinë në mënyrën më të mirë

admin

Arbenita tregon të vërtetën rreth shtatzënisë

admin

Learta përgatit gjëra interesante bashkë me Matinin e kunatën

admin

Leave a Comment