December 5, 2022
Portali Shprehja

Bad News Eagles, përballen me tjetër rival të vështirë

Mbrëmë djelmoshat nga Kosova arritën të shkruajnë sërish histori, kjo pasi BNE mposhtën skuadrën më të mirë në botë për CS:GO, “FaZe” duke vazhduar tutje ëndrrën drejt ‘Champions Stage’. Me fitoren e arritur ndaj ukrainasve, ‘shqiponjat kosovare’ kanë ende mundësi të vazhdojnë rrugëtimin në Major që po zhvillohet në Rio de Zhaneiro.

Sot ata kanë mësuar kundërshtarin e radhës, bëhet fjalët për një skuadër tjetër të fuqishme, siç është ajo e NAVI (Natus Vincere). Por, mbrëmë djelmoshat e konfirmuan që edhe ata janë një ekip i fuqishëm, duke i bërë ballë edhe skuadrës numër 1 në botë “FaZe”. Andaj, as “NAVI” nuk pritet të ketë të lehtë rrugëtimin tutje. Përballja mes tyre fillon nga ora 15:00

.

Të Ngjajshme

Pretendon se e kanë rrëmbyer alienët 60 herë, thotë se ka video dëshmi

Kroacia fiton dramën me penallti dhe kalon në çerekfinale

Turqia mirëpret ekstradimin e militantit kurd nga Suedia

Leave a Comment