Barbie të reja pa flokë dhe me këmbë të implantuara

loading...

Fabrika e kukullave Barbi do të lëshojë një linjë të re të kukullave që krijuesi i quan “dimenzionet e shumta të bukurisë”, raporton “Independent”, transmeton lajmi.net.

Audicioni i ri që do të dal në treg gjatë këti viti duke përfshir barbi-t pa flokë, me probleme të lëkurës dhe me këmbë të implantuar.

Mattle tha që këto kukulla do të gjejnë përdorim tek fëmijët me këto probleme që të mund ta shohin “reflektimin e tyre në to”. /Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

7 hapa të thjeshtë për të zvogëluar hapësirën në gardërobën tuaj

shprehja

Koronavirusi “mobilizon” edhe minjtë, i detyron të lahen

shprehja

Një femër sulmohet nga luani i detit

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë