July 3, 2022
Portali Shprehja

Barca gjen zëvëndësimin, në rast se nuk vjen Levandovski

Barcelona mund të tentojë që ta rikthejë sulmuesin Luis Suarez, në rast se dështon që të nënshkruajë me Robert Levandovskin në këtë verë. Ndonëse polaku është i gatshëm që të largohet nga “Allianz Arena” dhe nuk e ka refuzuar asnjëherë një kalim te “blaugranat”, bavarezët ende nuk janë duke hequr dorë nga lojtari.

Tact Watches

Në rast nënshkrimi, katalunasit do ta siguronin uruguajanin me parametra zero, pasi sulmuesi është pa kontratë aktualisht. Për Suarez është i interesuar edhe River Plejt, andaj mbetet në dëshirën e lojtarit se ku dëshiron të luajë në të ardhmen.

.

Të Ngjajshme

Rina Balaj shfaqet sensuale dhe provokuese në pozat e reja

Nesër takim Kovaçevski-Mickoski

admin

Anija ndahet në dysh për shkak të stuhisë në brigjet e Hong Kongut – disa të zhdukur

Leave a Comment