January 23, 2022
Portali Shprehja

Barça nxiton Dembele: Oferta është aty, duhet zgjidhje sa më shpejt

Barcelona nxiton për Ousmane Dembélé. Ajo e bën këtë përmes fjalëve të Mateu Alemany, drejtori sportive blaugrana, i cili deklaroi në periferi të ndeshjes së Superkupës kundër Real Madridit: “Asgjë nuk ka ndryshuar me Dembélé. Ai e di se çfarë dëshiron klubi, ka një ofertë në tavolinë dhe duhet ta gjejmë shpejt një zgjidhje. Shpresoj të qëndrojë me ne”.

.

Tact Watches

Të Ngjajshme

PREMIER | Liverpool tenton të rihapë garën, Arsenali apatik

admin

Abramovich jep miratimin, Chelsea bën gati ofertën për 100 milionëshin e Serisë A

admin

Ëndrra e Guardiola-s mund të realizohet pas 18 muajsh, vjen lajmi i bujshëm nga Anglia

admin

Leave a Comment