January 16, 2022
Portali Shprehja

Barcelona apo Real Madrid? E ardhmja e Haaland vendoset së afërmi

Në Spanjë janë të sigurt se Erling Haaland do të luajë ose te Barcelona, ose te Real Madridi. Të dyja klubet, siç publikohet në faqen e parë të gazetës “Marca”, do të marrin “një vendim të afërt” për sulmuesin norvegjez të Borussia Dortmundit, i cili dëshiron ta dijë të ardhmen e vet para mbylljes së merkatos së dimrit.

“Los Blancos” dhe blaugrana-t e synojnë fort sulmuesin që vazhdon të shënojë rregullisht gola në Bundesligë dhe në Champions League. Presidenti Laporta foli edhe dje për këtë: “Haaland? Gjithçka është e mundur, nëse bëhet mirë. Barcelona është kthyer, jam i sigurt se do të shkojë shumë mirë”.

Tact Watches

 

.

Të Ngjajshme

LAJM I HIDHUR TE PSG | Pochettino humbet titullarin për sfiden ndaj Real?

admin

Juventus, surpriza e janarit: sulmuesi mund të vijë nga Rusia për 5 mln euro!

admin

155 sekonda dhe asist vendimtar! Luis Nani kthehet pas 4 vitesh në Serie A dhe lë gjurmë edhe si veteran

admin

Leave a Comment