May 28, 2023
Portali Shprehja

Barcelona kërkon shkëmbimin e bujshëm nga Arsenali

Sipas ‘El Nacional’, nëse Arsenali shkon për anësorin e Barcelonës, Ansu Fati, katalanasit do të donin ta ndërronin sulmuesin me mesfushorin e ‘Topçinjve’, Martin Odegaard.

Sipas raportit, presidenti i Barcelonës, Zhoan Laporta nuk është i gatshëm të lërë Fatin për asnjë tarifë dhe do të marrë në konsideratë ofertën e Arsenalit vetëm nëse përfshin Odegaard.

Kujtojmë që norvegjezi ka treguar formë të lartë këtë sezon, andaj do t’i kryente punë gjigantit spanjoll. Mbetet të shihet nëse do të ndodhë një shkëmbim i tillë. /Lajmi/

.

Të Ngjajshme

Ekspert Marketingu në Google Ads: Përjashtimi i gjuhës shqipe penalizon bizneset

Një grua në Sariyer, rrethi i Stambollit, ka shkuar për të votuar e shoqëruar nga keci i saj

Kreu i “OpenAI”: Nëse rregullat për inteligjencën artificiale në Evropë janë shumë të rrepta – do të largohemi

Leave a Comment