January 24, 2021
Portali Shprehja

Barcelona rikthehet për Lautaron, Interi rrit ofertën!

Barcelona po shpreson që të shesë Luis Suarezin te skuadra e Juventusit, ndërsa zëvendësuesi i tij dihet. Drejtuesit e Barces po mendojnë sërish për sulmuesin Lautaro Martinez.

Argjentinasi është i dashuruar pas Barcelones dhe dëshiron që të bashkohet me Messin, por tani që klauzola e lirimit ka skaduar mund të haset në vështirësi. Zikaltrit nga krahu tjetër nuk duan të humbasin futbollistin e tyre.

Interi nuk do të pranojë asnjë ofertë nën 85 milionë euro. Barcelona nga krahu tjetër nuk do të ofrojë më shumë se 65 milionë euro + një lojtar.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment