December 3, 2022
Portali Shprehja

Bardhi, Elmasi, Nestorovski …..vihen në dispozicion të Milevskit

Futbollistët e përfqësueses së Maqedonisë në futboll, sot u paraqiten në grumbullimin e reprezentuesve dhe nga sot janë vënë në dispozicion të trajnerit Bllagoja Milevski.

 

Mes atyre që arritën ishin edhe Stole Dimitrievski, Elif Elmas, Enis Bardhi, Ilija Nestorovski dhe Martin Mircevski.

 

Edhe pse përzgjedhja nuk është kompletuar për shkak të lëndimeve, trajneri Milevski do të ketë një mundësi të mirë për të kontrolluar formën e përfaqësuesve në ndeshjet me Finlandën dhe Azerbajxhanin.

.

Të Ngjajshme

Taravari: S’kemi ftesë për hyrje në Qeveri

Alarm në Britani, katër fëmijë humbën jetën nga bakteri brenda pak ditësh

I dyshuari për vrasjen e shtatzënës vrau veten, nuk iu dorëzua policisë

Leave a Comment