January 28, 2022
Portali Shprehja

“Bashkë do t’i vazhdojmë planet që kemi”, ministrja e Drejtësisë motivon Adriana Matoshin e cila po përballet me tumor

Adriana Matoshi minuta më parë bëri të ditur se pas 9 vitesh i është rikthyer tumori në tru sërish.

Përmes një shkrimi në Facebook, ajo tregoi se kohëve të fundit nuk është ndjerë mirë, ka qenë shumë e ngarkuar dhe e stresuar, dhe ka kuptuar se tumori është shfaqur sërish.

Tact Watches

Kanë qenë të shumta mesazhet motivuese që ajo ka marrë në shkrimin që ka bërë, e në mesin e tyre edhe ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu.

“Adriana, ti je e forte zemer dhe perplot pozitivitet dhe jam e bindur qe do ta kalosh edhe kete sfide e do te kthehesh me shendet te plote prane familjes, miqve e kolegeve. Bashkë, do t’i vazhdojme planet qe i kemi”, ka qenë komenti i Haxhiut.

 


Të Ngjajshme

Ana Lleshi nis padi të re kundër Arjon Lulit, ky i fundit reagon ashpër

“Çfarë të keqe të bëri Bora që iu hodhe kundër” Aleksia Peleshi i përgjigjet ndjekësit

Si kurrë më parë, Iliri qëndron dorë për dore me Einxhelin, dënimin ia jep Donaldi

Leave a Comment