July 28, 2021
Portali Shprehja

Bashkëshorti i Albulena Haxhiut publikon fotografinë e parë të vajzës

Albulena Haxhiu u bë nënë për herë të tretë. Ministria e Drejtësisë ka lindur sot një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin Andrra. Ishte, bashkëshorti i saj i cili njoftoi përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në Facebook për vajzën teksa shkroi se janë shumë të lumtur. “Të gëzuar dhe mëse […]

.

Të Ngjajshme

Gold Ag feston ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ndan kujtime të bukura

admin

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Leave a Comment