June 27, 2022
Portali Shprehja

Bashkëshortja largon Di Marian nga “Zonja e Vjetër

Angel Di Maria dhe Juventus duket se ishin shumë pranë një akordi, por sa më shumë ditë kalojnë dy palët largohen nga njëri-tjetri.

Tact Watches

Në media qarkulluan shpejt lajmet se kanë nisur bisedimet serioze dhe sa më shpejt, 34-vjeçari duhet t’u kthejë një përgjigje bardhezinjve.

Mirëpo, mediat spanjolle janë të sigurta se argjentinasi do ta refuzojë “Zonjën e Vjetër”. Kjo për shkak të gruas së tij, e cila nuk kërkon që të jetojë në Torinos, por do t’i pëlqente Barcelonën ose Lisbonën, pasi edhe Benfika ku Angel di Maria ka luajtur më parë, është një opsion dhe pse nga ana financiare janë larg Juvetusit  dhe katalanasve.

Megjithatë ende nuk ka diçka zyrtare dhe përgjigja e lojtarit pritet te kuptohet brenda kësaj jave.

.

Të Ngjajshme

Golden Stejt, nga 450 mln shkon në 5.5 miliardë dollar!

Medison Kejs, anulon pjesëmarrjen në Uimbëlldon

Punonjësit e parkut zoologjik në Greqi vrasin shimpanzen, qytetarët paralajmërojnë protesta

Leave a Comment