May 28, 2023
Portali Shprehja

Bastisje në Haraçinë dhe Hasanbeg, arrestohen disa persona

Sot në orët e hershme të mëngjesit në Hasanbeg dhe Haraçinë policia ka kryer bastisje në disa lokacione, shkruan Makfax. Në aksionin në fjalë kanë marrë pjesë edhe forcat speciale.

Jo-zyrtarisht janë arrestuar 20 persona.

Në këtë pjesë të Shkupit është vërejtur një numër i madh i forcave të policisë.

Aksioni është në koordinim me Prokurorinë për Ndjekje të Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit. /Makfax

Të Ngjajshme

“Bye, bye, bye Kemal” Erdogan shpall fitoren në zgjedhjet presidenciale në Turqi

Udhëheqësit botërorë kanë filluar të urojnë Erdoganin për fitoren

Një avokat nga Nju Jorku po përballet me një seancë gjyqësore të tij pasi firma e tij përdori mjetin AI ChatGPT

Leave a Comment