May 16, 2021
Portali Shprehja

Bastisje në Kërçovë, arrestohet një 72 vjeçar

Gjatë ditës së djeshme (23.04.2021) policia në Kërçovë ka arrestuar 72 vjeçarin M.B. nga Kërçova. Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër gjyqësor janë gjetur dhe konfiskuar një revolver markë e panjohur dhe 14 predha të kalibrit 7.62 mm.
Ai u ndalua në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

.

Të Ngjajshme

Afate të reja për ndërtimin e Bit Pazarit, punimet përfundojnë për dy muaj

admin

Radhë të gjata dhe pritje të shumta në pikat e vaksinimit

admin

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

admin

Leave a Comment