February 26, 2021
Portali Shprehja

Bastisje në Manastir, konfiskohet marijuhanë dhe municion

Gjatë ditës së djeshme (04.02.2021) në Manastir policia ka privuar nga liria 24 vjeçaren M.Z. gjithashtu nga Manastiri. Pas një urdhri paraprak gjyqësor dhe gjatë bastisjes në një shtëpi dhe objekte tjera ndihmëse është gjetur dhe konfiskuar marijuhanë, derisa nga babai i saj T.Z. 48 vjeç nga Manastiri gjatë bastisjes i janë konfiskuar 48 copë municion për pushkë gjahu. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të ngritët padi adekuate.

.

Të Ngjajshme

“Monstra”, qindra forca police bllokuan Shkupin që në mëngjes

admin

Në shekullin 21 banorët e Tetovës nuk kanë ujë

admin

554 raste të reja me COVID-19 dhe 8 viktima

admin

Leave a Comment