October 6, 2022
Portali Shprehja

Bastisje në Shkup, zbulohen lëndë narkotike

Pas njoftimeve operative të pranuara dhe urdhrit për bastisje nga Gjykata Themelore Penale në Shkup, sot nëpunës të policisë nga SPB Shkup – Njësiti për Tregti të Palejuar kryen bastisje në shtëpinë e F.M. (25).

Siç njoftoi MPB, gjatë bastisjes është gjetur marihuanë. Personi është privuar nga liria dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të ngritet kallëzim penal adekuat.

.

Të Ngjajshme

Raporti i i afërt mes Putinit dhe Kadyrov po frikëson botën

Donte të takonte Papën, turisti amerikan dëmton skulpturat në Vatikan

Polici shqiptar fiton lotarinë pas 30 vitesh

Leave a Comment