August 16, 2022
Portali Shprehja

Bastoni: Jemi gati për të nisur mbarë sezonin e ri

Mbrojtësi i Interit, Alesandro Bastoni ka folur për kanalet zyrtare të klubit zikaltër pas ndeshjes miqësore të luajtur ditën e djeshme kundërr Pergolettese. Ndeshja përfundoi me rezultatin 8-0 për Interin.

“Jemi energjik, duam të bëjmë mirë këtë vit. Kanë mbetur pak ditë deri në fillimin e kampionatit dhe ne jemi gati”, është shprehur mbrojtësi italian.

.

Të Ngjajshme

“Zhvishen si në evente sheikësh”, stilistja e njohur kritikon moderatoret shqiptare

Sofja mirëpriti rekomandimet e miratuara për personalitetet historike

admin

Zvicra po kërkon punëtorë, mbi 12 mijë vende të lira pune

Leave a Comment