December 4, 2021
Portali Shprehja

Baton Haxhiu: Vuçiq po luan lojën e luftës

Analisti Baton Haxhiu thotë se zhvillimet e fundit në Malin e Zi, Bosnje Hercegovinë dhe Maqedoninë e Veriut, Vuçiç po “luan lojën e luftës”.

Të Ngjajshme

Digjet një autobus në Fushë Kosovë (video)

admin

Rasti Gucati dhe Haradinaj, sot fillon paraqitja e çështjes së mbrojtjes

admin

Kodheli: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut do të vazhdojnë së bashku në rrugën e integrimit në BE

admin

Leave a Comment