January 23, 2022
Portali Shprehja

Bayern rihap kontaktet me yllin, Liverpool dhe United qëndrojnë në pritjë

E ardhmja e Kingsley Coman te Bayern është në dyshim.

Francezi po kërkon një marrëveshje me bavarezët për zgjatjen e kontratës që i skadon më 30 qershorin e viti 2023.

Tact Watches

Sipas Bild, për lojtarin interesohen Liverpool dhe Manchester United.

Në 17 ndeshje të luajtura me Bayern-in në këtë sezon, francezi ka shënuar 5 gola dhe ka dhënë 2 asiste.

.

Të Ngjajshme

NEDIM BAJRAMI | Shqiponja kuqezi mrekullon Serie A, tani Empoli kërkon 15 mln euro (VIDEO)

admin

Chelsea ia mer dorën Tottenhamit, Conte provon humbjen në Premier

admin

PREMIER | Liverpool tenton të rihapë garën, Arsenali apatik

admin

Leave a Comment