January 18, 2021
Portali Shprehja

Bayerni gati të shesë mesfushorin, zbulohet destiancioni i ri!

Bayern Munchen ka fituar gjithçka këtë sezon dhe po përgatitet për sezonin e ardhshëm. Mesfushori Javi Martinez nuk është më pjesë e planeve të klubit dhe po mendon largimin përfundimtar nga gjermanët.

Spanjolli mund të rikthehet në vendlindje, pasi në moshën 32-vjeçare po mendon që të kapë kontratën e fundit të mirë, para se të mbyllë karrierën. Athletic Bilbao ka shfaqur interes për veteranin.

Marrëveshja mes palëve me shumë mundësi do të mbyllet pozitivisht shkruan Goal. Bayerni dëshiron 15 milionë euro për kartonin e kampionit të Europës, por Bilabo nuk ka ndërmend të paguajë më shumë se 10 milionë euro.

.

Të Ngjajshme

Griezmann nuk përmbahet: Luajtëm skandal në mbrojtje!

admin

Mandzukic kryen vizitat, ja kur vjen firma te Milani! Kroati refuzoi ofertat e tjera, Pioli dhe Ibra “e mirëpresin” (VIDEO)

admin

Legjenda e Liverpool: Salah mund t’i dëshirojë, por Reali dhe Barça s’e kanë atë në llogari…”

admin

Leave a Comment