-5 C
Skopje
January 16, 2019
Informacione Vendi

BDI-në po e shani, pastaj po ktheheni e përqafoni

Urim Saliu

E shane panderprere BDI-ne, a kur takohet me rektorin qe e ka zgjedhur BDI-ja behet “pishpilik”.E shan BDI-ne ndersa kur takohet me drejtorin qe e ka emeruar BDI-ja behet kanarine e bute , nuk do te del nga zyra e tij.E shane BDI-ne a i ben like panderprere dhe e perqafon kryeshefin e policise qe e ka zgjedhur BDI-ja , e keshtu me rradhe.Njerez pa dinjitet qe derdellisin a nuk jane vetvetja.Dyfytyresh te papare…

.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Gjashtë muaj për zbatimin e Ligjit për përdorimin e gjuhëve, OBRM-PDUKM ju bën thirrje institucioneve të bojkotojnë

shprehja

Llashkoska: OBRM-PDUKM as bllokoj as iku nga formimi i Komisionit Anti-korrupsion

shprehja

Mickovski kërkon zgjedhje të reja parlamentare

shprehja