Beatrix provokon duke ngritur fustanin lart

Beatrix Ramosaj solli poza joshëse në rrjete sociale, ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja theksoi linjat trupore në këtë fustan të ngushtë, nën të cilin nuk kishte veshur fare reçipeta.

Ajo provokoi duke ngritur fustanin lart dhe vuri në pah këmbën, ndërsa edhe në një tjetër pozë erdhi joshëse nga ballkoni.

Beatrix ka kohë që nuk ka qenë aktive me këngë të reja, por përmes këtyr imazheve nuk i lë fansat ta harrojnë. /Lajmi.net/

loading...

Të ngjajshme

Hailey Bieber ndjehet më e lumtur se kurrë pran Justinit

shprehja

Ghetto Geasy publikon foto nga fëmijëria, nuk do e njihni reperin

shprehja

“Qielli është i yti”, Miriam Cani mbështet Arilena Arën në Eurovision

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë