October 1, 2023
Portali Shprehja

Bebe Rexha për 50 javë në toplistat muzikore, thyen rekord

Bebe Rexha ka thyer një rekord të ri në fushën e muzikës, shkruan KultPlus.

Ajo për 50 javë ka arrit të qëndrojë në dy prej top listave muzikore të Billboard, për të shënuar kështu në rekord botëror.

Qëndrimi kaq i gjatë në këto dy toplista është i zhanrit country dhe asaj të electronic.

.

Të Ngjajshme

Regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

Ambasadori Qehaja: Bartësit e Institucioneve në Shkup “duhet të dëgjojnë më shumë Kosovën”

Investime milionëshe për sigurinë kibernetike në Maqedoninë e Veriut

admin

Leave a Comment