May 28, 2022
Portali Shprehja

Bebe Rexha rikthen pozat me bikini (FOTO)

Me gjoksin në plan të parë dhe me bikini të zeza, Bebe Rexha ka ngacmuar imagjinatën në pozat e reja.

Tact Watches

Shqiptarja me famë botërore ndiqet nga afro 11 milionë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postimet e saja.

Gjatë të martës, 32-vjeçarja ka sjellë disa poza, në të cilat fillimisht ka pozuar me fund të shkurt dhe duke ekspozuar pjesën e sipërme të bikinive, ndërsa më pas është shfaqur krejtësisht me bikini të zeza.

(Foto: Instagram/beberexha)

“Së bashku, bota mund të jetë e jona”, është përshkrimi i fotografive të publikuara në Instagram.

(Foto: Instagram/beberexha)

Ndërsa, këngëtarja u ka kërkuar ndjekësve që të klikojnë për një “dhuratë të vogël” në fotografinë e fundit, në të cilën shfaqet vetëm me bikini të zeza.

(Foto: Instagram/beberexha)

.

Të Ngjajshme

Borislavova: Do ta mbrojmë interesin bullgar deri në fund, çështja me Maqedoninë duhet diskutuar më konkretisht

admin

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

Leave a Comment