January 20, 2021
Portali Shprehja

Bebe Rexha sjell pamje nga festa për ditëlindjen e 31-të

Bebe dukej krejtësisht ndryshe për ditëlindje.

Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit fotografi nga ndeja që kishte organizuar për të festuar ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit fotografi nga ndeja që kishte organizuar për të festuar ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte zgjedhur të dukej shumë joshëse e veshur me një fustan të shkurtër vjollcë, ndërsa flokët i kishte bërë gërsheta.

“Ditëlindja ime ishte e mirë. Faleminderit për dashurinë, ju dua”, shkroi Bebe sipër fotografive që ndau me ndjekësit.

Sa i përket projekteve muzikore, Bebe Rexha ka punuar disa këngë gjatë këtyre muajve, por do t’i publikojë vetëm atëherë kur të mendojë se është koha e duhur. 

Të Ngjajshme

Ja kur ndodhi takimi dhe puthja e parë mes Ramushit e Anitës

admin

Baby Gee ekspozon gjoksin në veshje sportive

admin

Kjo veshje ia nxjerrë në pah trupin bombastik Artës

admin

Leave a Comment