June 22, 2021
Portali Shprehja

Befasia e BDI-së si për kryeministrin shqiptar? Ademi: Ka dijeni vetëm Ali Ahmeti

I pyetur në “Rruga Drejt” se çfarë do të promovohet me 5 qershor pas paralajmërimeve nga Bashkimi Demokratik për Integrim, gjegjësisht nëse do të ketë befasi si me kryeministrin shqiptar, deputeti i BDI-së, Arbër Ademi tha se këtë gjë e di vetëm kryetari Ali Ahmeti.

Kjo është çështje që i përket kryetarit Ahmeti, kryetarit të partisë dhe absolutisht është befasi, surprizë të cilën do ta shpalosë dhe e di ai dhe vetëm ai, kryetari Ahmeti”, pohoi Ademi në “Rruga Drejt”.

.

Të Ngjajshme

Qeveria shqyrton sot vendim për taksën ekologjike

admin

Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri në 38 gradë

admin

Kreshnik Bekteshi me super lajm për TVSH-në e energjisë elektrike

admin

Leave a Comment