November 29, 2021
Portali Shprehja

BEFASIA E ITALISË | Në playoff mund të grumbullojë sulmuesin brazilian. Ka nënshtetësi italiane prej 4 vitesh

Joao Pedro mbërrin në Itali në verën e vitit 2010, më saktë në Palermo. Pas një turneu ndërkontinental, ai në vitin 2014 kaloi në ishullin tjetër, në Sardenjë, te Cagliari.

Dhe nga këtu ai vendos të mos largohet më.

Tact Watches

Joao Pedro mund të veshë fanellën blu
Siç propozoi drejtori i Cagliarit, Stefano Capozucca: “Joao Pedro duhet të shkojë në kombëtare dhe të fitojë Kupën e Botës. Ai ka nënshtetësi italiane prej 4 vitesh, nuk ka sulmues, nuk e kuptoj pse nuk mund të merret në konsideratë”

Pedro nuk ka gjetur asnjëherë hapësirë ​​me kombëtaren braziliane, mund të thirrej sot, duke pasur parasysh edhe shtetësinë e fituar me martesë.

 

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment