19 C
Skopje
October 19, 2018
BLUE

Behgjet Pacolli publikon foto me “çikën” e tij (FOTO LAJM)

Përveç angazhimeve ditore politike, Behgjet Pacolli gjen kohë edhe për më të dashurit e tij.

Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli është një ndër politikanët i cili shpesh ndanë me ndjekësi e tij virtual fotografi familjare.

Politikani 67-vjeçar së fundi ka publikuar disa fotografi me vajzën e tij 14-vjeçare Hanën në llogarinë e tij “Instagram” ku numëron mbi 37 mijë ndjekës, shkruan rtv21.tv.

“Me vajzën time të bukur” ishte mbishkrimi i Pacollit në imazhet e publikuara.

Shtuar më 09/08/2018,
ora 13:12Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Zaimina i heq të gjitha në pishinën e vilës luksoze (FOTO LAJM)

shprehja

Kjo është gjyshja më seksi që keni parë (FOTO LAJM)

shprehja

Krejtësisht e zhveshur në plazh, Bleona skandalizon mediat e huaja (FOTO LAJM)

shprehja