October 21, 2021
Portali Shprehja

Bekim Sali sjell “risi” në politikën shqiptare, zbulon plan-programin për Çairin e ri!

Kandidati i koalicionit ASH-AAA, për komunën e Çairit ka ardhur me një risi në politikën mbarë shqiptare.

Në dytën e ditë të fushatës zgjedhore, Sali ka publikuar emrin e ëeb faqes, cairiri.com, në të cilën të gjithë qytetarët pa dallim, ata të Çairit në veçanti mund të njoftohen me plan-programin që ka kandidati i ASH-AAA-së për mandatin katër vjeçarë për komunën e Çairit.

Ajo që arritëm të shohim është se në ballinën e faqes cairiri.com, Sali ka vendosur 16 projektet e para që do t’i realizojë si kryetar.

Përpos asaj në faqen e lartë përmendur janë emrat dhe fotografitë e këshilltarëve të ASH-AAA-së për Komunën e Çairit./Shkupinfo.com/

Këtu mund ta shihni plan-programin

Të Ngjajshme

Policia me detaje për aksidentin në hyrje të Tetovës, një person ka humbur jetën

admin

Hoxha: Nuk jemi kundër që Alternativa të jetë në qeveri, edhe nëse e mbështesin Teuta Arifin në Tetovë

admin

Kapet dorë në rrugën Prilep-Manastir, arrestohet shoferi

admin

Leave a Comment