April 17, 2021
Portali Shprehja

Bella Hadid tërheq vëmendje me bluzën me shqiponjë

Bella Hadid kohët e fundit zbukuroi ‘pistën virtuale’ për stilatën e Mugler’s Spring Summer 2021, e cila paraqiti edhe modelen tjetër Irina Shayk dhe aktoren Hunter Schafer, shkruan Daily Mail.

Të premten, supermodela 24-vjeçare ishte akoma në modalitetin e punës pasi u pa duke lënë një fotosesion për Michael Kors në Nju Jork.

Pas një dite pozash të mrekullueshme në një sërë pjesësh të modës së lartë, Hadid vendosi një pamje më të lezetshme kur ajo doli në rrugë për të shijuar kohën jashtë punës.

Bella kishte veshur pantallona të zeza të gjera me një bluzë ngjyrë kafe, që kishte përpara flamurin e Shqipërisë dhe një palë çizme të zeza.

Ajo kishte veshur xhaketë të zezë, ndërsa para saj gjendeshin fotografët. Veshjen e kompletoi me një palë syze dielli të errëta dhe vendosi maskë në fytyrë.


Të Ngjajshme

Kjo është 7 vjeçarja më e bukur në botë

admin

Sa bukur duket në dasëm Afërdita bashkë me vajzën

admin

Shyhretja ndan imazhin më të mirë me mbesën

admin

Leave a Comment