November 27, 2020
Portali Shprehja

Bëmë nënë të të ngjajë, djali i Ledinës i kompozon këngë asaj

Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo po jeton në Gjermani me bashkëshortin dhe dy fëmijët e saj.

Vazhdimisht në rrjete sociale ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve me jetën e saj super luksoze, shtëpinë moderne e pushimet e shumta në vende të ndryshme të botës.

Ledina është mama e dy fëmijëve, me të cilën ndan shpesh foto e video në rrjete sociale.

Djali i saj duket se ka pasion muzikën si e ëma, ndaj i është përkushtuar më shumë asaj.

Si një kompozitor i vogël, ai ka shkruar muzikë për këngëtaren duke ia bërë zemrën mal.


Të Ngjajshme

Fifi nxjerrë gjithë gjoksin në fushë

admin

Fjolla i thotë biznismenit: “Ti më kompleton mua”

admin

Dalin fotot e Princeshë Dianës në bikini

admin

Leave a Comment