January 16, 2022
Portali Shprehja

Bën seks me dhinë, nën arsyetimin se “ajo e joshi atë”

Ky incident ka ndodhur në Radunjaca qytet në Bosnjën e Hercegovinës, transmeton lajmi.net.

Pronari i dhisë ka thënë që kjo nuk është hera e parë që personi i arrestuar kishte pasur marrëdhënie intime me kafshën e tij.

Tact Watches

Mediat lokale raportojnë se pronari i dhisë gjeti një kuletë me dokumente që përmban emrin e të dyshuarit pranë kafshës së ngordhur.

Pronari i dhisë tha se e gjeti të ngordhur dhe më pas vuri re se kafsha kishte lëndime të pazakonta pranë bishtit të saj. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

​Tri shenjat e horoskopit do të jenë me fat në janar – do të fitojnë para

admin

Cili është aplikacioni që përdoret më së shumti në Kosovë?

admin

Gruaja rrah keq nxënësin pasi ia goditën veturën me topa bore

admin

Leave a Comment